Toruń - Photo Gallery  
Wybierając się na wycieczkę po Polsce, warto odwiedzić Toruń. To uniwersyteckie miasto posiada bardzo dużo cennych zabytków pochodzących z gotyku. Wśród nich na liście znajduje się Ratusz Staromiejski wybudowany pod koniec XIV wieku. Przez turystów oblegana jest również Katedra śś. Janów. Jej budowa zaczęła się już w XIII wieku i trwała niemalże dwa stulecia. Do słynnych sakralnych zabytków zaliczają się także Kościół Najświętszej Marii Panny oraz Kościół św. Jakuba. Obie świątynie zostały wzniesione w około XIV wieku. Spacerując ulicami Torunia można natknąć się na niepozorną, ale przepiękną Kamienicę Pod Gwiazdą, która została przebudowana ze stylu gotyckiego na barokowy.
FOTO:Torun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeria VIDEO:Torun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeria Torun video galeria torun video - Bulwar Filadelfijskitorun video - Rynek Staromiejski
 
torun - panorama torunska - wisla
Nie wiesz gdzie wybrać się na studia? Wybierz Toruń. Jest to miasto, w którym ciągle się coś dzieje. Tutaj nie ma szans na żadną nudę. Szczególnie jeśli jesteś koneserem dobrej muzyki, uwielbiasz wydarzenia kulturalne i pozytywnie nastawionych do życia ludzi. W Toruniu jest kilka zacnych uczelni, na które warto się wybrać. Uniwersytet Mikołaja Kopernika, znany jest w całej Polsce. Nie bez znaczenia, ponieważ cechuje się naprawdę wysokim poziomiem kształcenia i ciekawymi kierunkami studiów.