Toruń - Photo Gallery  
Wybierając się na wycieczkę po Polsce, warto odwiedzić Toruń. To uniwersyteckie miasto posiada bardzo dużo cennych zabytków pochodzących z gotyku. Wśród nich na liście znajduje się Ratusz Staromiejski wybudowany pod koniec XIV wieku. Przez turystów oblegana jest również Katedra śś. Janów. Jej budowa zaczęła się już w XIII wieku i trwała niemalże dwa stulecia. Do słynnych sakralnych zabytków zaliczają się także Kościół Najświętszej Marii Panny oraz Kościół św. Jakuba. Obie świątynie zostały wzniesione w około XIV wieku. Spacerując ulicami Torunia można natknąć się na niepozorną, ale przepiękną Kamienicę Pod Gwiazdą, która została przebudowana ze stylu gotyckiego na barokowy.
FOTO:Torun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeriaTorun foto galeria VIDEO:Torun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeriaTorun video galeria Torun video galeria torun video - Bulwar Filadelfijskitorun video - Rynek Staromiejski
 
Za czasów szkolnym Toruń z pewnością kojarzył nam się tylko w Mikołajem Kopernikiem i piernikami. To z pewnością trafne spostrzeżenia, ale dziś to nie tylko łączy Toruń. Bez dwóch zdań to niesamowite miasto, które łączy historię z nowoczesnością. Przeszłość i teraźniejszość nawzajem się tu łączą. Dziś Toruń to miasto sportu, kultury, ale przede wszystkim miasto, które cały czas inwestuje. Dzięki takim zabiegom staje się coraz bardziej atrakcyjniejsze dla wielu grup wiekowych, ale nie tylko. Można z pewnością stwierdzić, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.